Giganci programowania

0
201

W Pruszkowie odbyły się darmowe warsztaty programowania dla dzieci i młodzieży. Uczestnicy mieli okazję zapoznać się z narzędziami programistycznymi i nowymi technologiami.

Żyjemy w cyfrowym świecie, który niesie ze sobą nowe wyzwania. Czasami ciężko nadążyć za wszystkimi zmianami i odnaleźć się w otaczającej nas rzeczywistości. W dniach 12-13 września w Pruszkowie odbyły się bezpłatne warsztaty „Koduj z Gigantami”. Wydarzenie miało na celu promocję nauki programowania wśród dzieci i młodzieży. Patronami honorowymi wydarzenia byli: Ośrodek Rozwoju Edukacji, Minister Cyfryzacji, starosta pruszkowski Krzysztof Rymuza oraz prezydent Pruszkowa Paweł Makuch. – Na terenie powiatu pruszkowskiego rosną nam kolejni „Giganci Programowania”! Drodzy uczniowie, trzymam kciuki za Wasz rozwój i życzę dużo kreatywności – zaznaczał Krzysztof Rymuza.

Z pewnością dla wielu uczestników warsztaty były cennym doświadczenie. Zainteresowani mogą skorzystać z oferty placówek Giganci Programowania, która dostarcza fachowej wiedzy i wyposaża w odpowiednie narzędzia. Z jednej strony to rozwój logicznego myślenia u dzieci i poznawanie ciekawych zagadnień, z kolei dla młodzieży to szansa na zyskanie umiejętności i dobrego startu na rynku pracy.

Warsztaty dostosowane są do wieku uczestników. Doświadczeni programiści uczą osoby w wieku 7-19 lat. Zajęcia prowadzone są w grupach dla klas 1-3 szkoły podstawowej, 4-6 oraz 7-8, a także uczniów liceów i techników. Uczestnicy zyskają niezbędną wiedzę do funkcjonowania w cyfrowym świecie. W Pruszkowie zajęcia odbywają się przy ul. Kościuszki 15/3. Szczegóły pod numerem: 664165252 oraz mail: .

Czytaj również: Ponad 96 milionów złotych wygranej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj