Strona główna Sport Gala boksu w Raszynie

Gala boksu w Raszynie

0
Fot. Centrum Sportu Raszyn

30 listopada w hali Centrum Sportu Raszyn odbędzie się gala boksu organizowana przez Babilon Promotion. W ringu zaprezentują się Robert Talarek i Alexander Strecki.

W grudniu ubiegłego roku miłośnicy sportów walki emocjonowali się w Raszynie rywalizacją MMA. Podczas gali Babilon MMA 6 odbyło się siedem pojedynków. W walce wieczoru Daniel Skibiński pokonał Pawła Pawlaka i zdobył pas w wadze półśredniej.

Organizator gali Tomasz Babiloński postanowił powrócić do Raszyna. Tym razem kibice szykują się na rywalizację bokserską. Wiadomo, że w ringu dojdzie do ciekawego pojedynku w wadze średniej. Robert Talarek i Alexander Strecki zadbają o emocje. 36-letni Polak ma na swoim koncie 24 zwycięstwa na zawodowym ringu. Talarek może pochwalić się serią czterech triumfów z rzędu. W tym roku w kwietniu w Katowicach pokonał Patryka Szymańskiego. Walka była niezwykle interesująca, bo Talarek był liczony, ale to on cieszył się ostatecznie z triumfu.

Do trzeciego tegorocznego występu szykuje się Strecki. 33-letni bokser pokonał Otariego Gogoberishviliego i Bartłomieja Grafkę. Strecki ma na koncie dziewięć zwycięstw, jeden remis i porażkę. Planowane jest również starcie kobiet, w którym zmierzą się Wiktoria Sądej i Dani Hodges.

Początek gali 30 listopada o 19.00.

Exit mobile version