Forma rośnie

0
381
Reklama

Ostatnia prosta przed startem rundy wiosennej II ligi piłki nożnej. W meczach sparingowych Znicz Pruszków pokonał Stomil Olsztyn 1:0 i Koronę Kielce II 4:2.

Żółto-czerwoni budują formę przed rundą wiosenną. Wyniki dwóch ostatnich meczów sparingowych napawają optymizmem. Najpierw Znicz spotkał się z Koroną Kielce II i zaimponował skutecznością. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:2. Dwie bramki zdobył Paweł Tarnowski, na listę strzelców wpisali się również młody Kacper Falkowski i Arkadiusz Pyrka.

Kolejnym rywalem żółto-czerwonych był pierwszoligowy Stomil Olsztyn. Znicz zmierzył się z wymagającym przeciwnikiem, ale zaprezentował się solidnie. Bartłomiej Gradecki zakończył starcie z czystym kontem, a pruszkowska drużyna mogła cieszyć się ze zwycięstwa. Bramkę zdobył Martin Baran i Znicz triumfował 1:0.

Start rundy wiosennej coraz bliżej. Znicz rozpocznie zmagania 1 marca o godz. 12.00 – na własnym stadionie podejmie Pogoń Siedlce. Na półmetku rozgrywek pruszkowski zespół zajmuje 9. miejsce w tabeli z dorobkiem 27 punktów.

Reklama

 

Reklama