E-płatności dla mieszkańców Pruszkowa

0
105
Reklama

Kilka kliknięć i sprawa załatwiona. Pruszkowski magistrat wdrożył system e-płatności dla mieszkańców.

Stanie w kolejkach zawsze nas denerwowało. Traciliśmy czas, czuliśmy złość i zniechęcenie. Z czasem zaczęto wdrażać system e-administracji. Gdy przyszła pandemia koronawirusa, urzędy i instytucje musiały zmienić system pracy i funkcjonowania. Wraz z rozwojem nowych technologii zwiększają się możliwości. Bez wychodzenia z domu można załatwić wiele spraw.

Nowe rozwiązanie postanowił wprowadzić pruszkowski magistrat. Mieszkańcy mogą korzystać z systemu e-płatności. Sprawa wygląda na bardzo prostą. Wystarczy wejść na stronę www.pruszkow.oplatyurzedowe.pl.

Kolejny krok to wybór sprawy: ochrona środowiska, odpady komunalne, pozostałe opłaty skarbowe i inne, geodezja, wfb (wydział finansowo-budżetowy), urząd stanu cywilnego, alkohol, licencje taxi, meldunki/pesel/dowody osobiste, polityka społeczna, budowa. Następnie klikamy odpowiednią opłatę, pokazuje się nam jej wysokość, kolejny krok to podanie danych, po nim wybór metody płatności. Płacimy i gotowe.

Opłaty urzędowe w jednym miejscu. – Cały czas się rozwijamy i pracujemy, aby usługi świadczone przez Urząd Miasta Pruszkowa były dla Was łatwo i bezpiecznie dostępne – podaje Urząd Miasta Pruszkowa.

Reklama

Czytaj także: Robert Krawczyk nowym dyrektorem Szpitala Powiatowego w Pruszkowie

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj