Dziewiąta porażka Pogoni

0
172

W 15. kolejce III ligi piłki nożnej Pogoń Grodzisk Mazowiecki przegrała z Unią Skierniewice 1:2. To dziewiąta porażka zespołu z Alei Mokronoskich w tym sezonie.

Wydawało się, że beniaminek powoli wychodzi na prostą. Pogoń ostatni raz przegrała 5 października z Huraganem Morąg. W kolejnym starciu grodziszczanie urządzili sobie prawdziwą kanonadę. Pogoń pojechała do Tomaszowa Mazowieckiego i zaaplikowała pięć bramek Lechii. W kolejnych dwóch spotkaniach grodziszczanie zanotowali remisy – 1:1 z KS Wasilków oraz 2:2 z Olimpią Zambrów.

W 15. kolejce na stadion przy Alei Mokronoskich przyjechała Unia Skierniewice, która lepiej radzi sobie na wyjazdach niż u siebie. Na obcym terenie goście przegrali tylko dwa razy, a u siebie aż pięć. Pogoń na własnym terenie nie wypada… najlepiej. W ośmiu spotkaniach zdobyła tylko cztery punkty. Grodziszczanie nie poprawili tego dorobku. W 22. minucie na listę strzelców wpisał się Michał Gładysz. Przed przerwą wyrównał Michał Wrzesiński, który okazał się katem gospodarzy. Chwilę po wznowieniu gry, w 48. minucie, po raz drugi trafił do siatki.

9 listopada Pogoń czeka kolejny mecz na własnym terenie. O 13.00 grodziszczanie podejmą wicelidera Znicz Biała Piska.