reklama
Strona główna Sport Dwa pewne zwycięstwa tenisistek Bogorii

Dwa pewne zwycięstwa tenisistek Bogorii

0
Bogoria Grodzisk Mazowiecki, I liga, kobiet, tenis stołowy, sport, Przegląd Regionalny
Fot. Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki

Tenisistki Bogorii Grodzisk Mazowiecki są w dobrej formie. Zespół pokonał Stellę Niechan Gniezno 9:1 i LKTS Luvenę Luboń 8:2.

Grodziszczanki zrealizowały cel, który zakładano przed nadchodzącymi spotkaniami. Najpierw Bogoria zmierzyła się ze Stellą Niechan Gniezno. Zawodniczki z Grodziska udowodniły swoją wyższość i rozbijały rywalki. Znakomite zawody rozegrały Aleksandra Falarz i Martyna Lis, które pewnie pokonały rywalki po 3:0. Zacięte spotkania rozegrała Katarzyna Trochimiuk. Ostatecznie wygrała jednak po 3:2, podobnie Zofia Śliwka. Z kolei Milena Mirecka 3:0 pokonała Zuzannę Lewandowską. W grze podwójnej Bogoria wygrała 3:2, drugie starcie na korzyść rywalek. Końcowy wynik 9:1 mówi sam za siebie.

Rozpędzona Bogoria zmierzyła się z Luveną Luboń. Tym razem Aleksandra Falarz nie miała 100% skuteczności, bo przegrała 2:3 z Pauliną Nowacką. Pokonała jednak Joannę Spychałę. Dwa starcia wygrała Martyna Lis – 3:0, 2:3. Tak samo Katarzyna Trochiumiuk – 3:1, 3:1. Zofia Śliwka wygrała 3:1 z Anitą Chudy, z kolei Milena Mirecka przegrała 2:3 z Natalią Piechotą. W grze podwójnej Bogoria okazała się lepsza – 3:0 i 3:2.

We wcześniejszym starciu grodziszczanki zremisowały 5:5 z AT East Rent Białystok. Dobra dyspozycja zespołu cieszy sztab trenerski i kibiców. Przede wszystkim ma jednak odzwierciedlenie w tabeli. Obecnie Bogoria zajmuje 2. miejsce w I lidze z dorobkiem 18 punktów.

Czytaj także: Elektrobud Pruszków pokonał Wisłę

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version