Dotychczasowa sekretarz została zastępcą wójta Michałowic

0
104
Reklama

Anna Fabisiak została nowym zastępcą wójta gminy Michałowice. Z kolei Wojciech Grzeniewski objął stanowisko sekretarza.

Kolejne ruchy kadrowe w urzędzie gminy Michałowice. W styczniu na emeryturę przeszedł zastępca wójt Małgorzaty Pacheckiej Jerzy Sierak, który tę funkcję pełnił od 2018 roku. Zaistniała sytuacja determinowała konieczność powołania nowego współpracownika. W maju zastępcą wójta została Urszula Wojciechowska, która od 2006 roku związana była z powiatem pruszkowskim jako radna. Przez ponad 20 lat zasiadała na stanowisku dyrektora Zespołu Szkół z Otrębusach. W sierpniu współpraca Wojciechowskiej z michałowickim urzędem dobiegła końca. – Z żalem podpisałam zarządzenie o odwołaniu Pani Urszuli Wojciechowskiej z funkcji wicewójta. Pani Urszula złożyła rezygnację w związku ze swoją trudną sytuacją osobistą – informowała wówczas wójt Pachecka.

4 października na stanowisko zastępcy wójta została powołana Anna Fabisiak. Od 2019 roku była sekretarzem gminy Michałowice. Wcześniej pracowała w Urzędzie Miasta Milanówka jako kierownik referatu gospodarki nieruchomości i planowania przestrzennego. – Doświadczenie samorządowe pani Anny Fabisiak sprawiło, że powierzyłam jej w ramach obowiązków i zadań bezpośredni nadzór nad referatami: geodezji i rolnictwa, planowania przestrzennego, funduszy zewnętrznych, kultury i spraw społecznych, promocji i polityki informacyjnej oraz stanowiskami: ds. sportu oraz komunikacji i partycypacji społecznej – przekazała Małgorzata Pachecka.

Nowy sekretarz

Stanowisko dotychczas zajmowane przez Fabisiak objął Wojciech Grzeniewski. Z michałowickim urzędem związany jest od 2006 roku. Pracę rozpoczął w referacie gospodarki komunalnej i ochrony środowiska, w 2019 roku został kierownikiem referatu środowiska. W nowej roli Grzeniewski będzie odpowiadał za pracę referatów: spraw obywatelskich, informatyki, organizacyjno-administracyjnego, biura rady i kadr oraz będzie nadzorował pracę referatu ochrony środowiska.

Fabisiak i Grzeniewskiego czekają nowe wyzwania. – Życzę im dobrych decyzji, sukcesów i wytrwałości na nowych stanowiskach – życzy wójt gminy Michałowice.

Reklama

Czytaj również: Wniosek o organizację konkursu na projekt muralu upamiętniającego Irenę Horban

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj