reklama
Strona główna Aktualności Dominik Wania Trio

Dominik Wania Trio

0
Fot. Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego/materiały promocyjne

Muzyczny wieczór w Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego w Pruszkowie. 23 listopada o godz. 19.00 wystąpi formacja Dominik Wania Trio.

Wyjątkowa propozycja dla miłośników jazzu. W Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego zaprezentują się Dominik Wania, Max Mucha i Dawid Fortuna. Lider zespołu ma za sobą bogate doświadczenie muzyczne. Studiował w Bostonie, brał udział w wielu kursach mistrzowskich muzyki poważnej i jazzu. W 2013 roku ukazał się debiutancki album artysty – „Ravel” z opracowaniem suity „Miroirs” Maurice’a Ravela. Płyta spotkała się z ogromnym uznaniem, czego najlepszym dowodem jest Fryderyk 2014 w kategoriach Debiut Roku i Jazz: Album Roku.

Dominik Wania nieustannie wspina się na wyżyny i trafia w serca miłośników muzyki. W 2018 roku został laureatem Fryderyka za album „Unloved” kwartetu Macieja Obary.

Przegapić koncert takiego artysty to grzech. Warto więc skorzystać z okazji i 23 listopada o 19.00 udać się na wieczór jazzowy z Dominik Wania Trio. Bilety w cenie 30 zł do nabycia w Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego.

Exit mobile version