Dofinansowanie na remont hali MOS

0
538
Reklama

Powiat pruszkowski otrzymał dofinansowanie w wysokości 100 tysięcy złotych na remont hali sportowej Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Pruszkowie.

Infrastruktura przy ul. Gomulińskiego 4 od lat służy młodym i nieco starszym miłośnikom sportu. Z hali sportowej korzystają nie tylko uczniowie tamtejszej szkoły, ale również lokalne zespoły. Sala posiada pełnowymiarowe boiska do koszykówki, siatkówki i piłki ręcznej. Obiekt jest intensywnie użytkowany, a więc wymaga remontów. W ubiegłym roku w hali przy Gomulińskiego przeprowadzono modernizację oświetlenia oraz dachu.

W tym roku powiat planuje kolejne działania zmierzające do poprawy stanu technicznej obiektu MOS. Remont obejmie modernizację instalacji centralnego ogrzewania i węzła cieplnego oraz malowanie konstrukcji dachu od wewnątrz.

100 tys. zł dofinansowania

Powiat pruszkowski otrzymał dofinansowanie w wysokości 100 tys. zł z Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej MAZOWSZE 2020. 23 lipca władze powiatu podpisały umowę z marszałkiem województwa mazowieckiego Adamem Struzikiem.

Obecnie powiat pruszkowski prowadzi postępowanie przetargowe celem wyłonienia wykonawcy. Ten na realizację zadania będzie miał 42 dni od podpisania umowy.

Reklama

Czytaj również: Remont Pruszkowskiej z dotacją

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj