Dodatkowy punkt rejestracji pojazdów dla firm w Młochowie

0
118

W Młochowie otwarto dodatkowy punkt rejestracji pojazdów Wydziału Obsługi Mieszkańców Starostwa Powiatowego w Pruszkowie. To rozwiązanie, które ma służyć przedsiębiorcom.

Kupno nowego samochodu wiąże się z szeregiem formalności. Pojazd trzeba zarejestrować, pozyskać tablice rejestracyjne, wypełnić przy tym odpowiednie dokumenty. W czasie pandemii koronawirusa załatwienie urzędowych spraw nie należy do najłatwiejszych. Trzeba się umawiać na wizyty telefonicznie, a dla wielu osób odległe terminy stanowią problem. Wiadomo – każdy chce jak najszybciej załatwić sprawę.

Z myślą o przedsiębiorcach Powiat Pruszkowski utworzył punkt rejestracji Wydziału Obsługi Mieszkańców Starostwa Powiatowego. Mieści się on w Młochowie przy al. Katowickiej 215. – W punkcie rejestrowane będą pojazdy firm, które rejestrują jednorazowo powyżej trzech pojazdów – podaje starosta pruszkowski Krzysztof Rymuza.

23 marca odbyło się oficjalne otwarcie punktu, w którym udział wzięli przedstawiciele starostwa oraz władze gminy Nadarzyn. Samorządowcy przecięli symboliczną wstęgę. – W obecnych czasach usługi publiczne mogą być realizowane w różny sposób poza urzędem. Dzięki dobrej współpracy z gminą Nadarzyn usprawniliśmy obsługę w zakresie rejestracji pojazdów – podkreśla członkini zarządu powiatu pruszkowskiego Agnieszka Kuźmińska.

Czytaj także: Rower trójstronny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj