Dobro powraca

0
297

W wielu miastach na początku roku obywają się bale karnawałowe. Coraz częściej połączone są one z akcją charytatywną na rzecz potrzebującym pomocy. Do tego szlachetnego grona dołączył Milanówek.

Burmistrz miasta Piotr Remiszewski oraz Milanowskie Centrum Kultury serdecznie zapraszają wszystkich chętnych do udziału w Milanowskim Balu Dobroczynnym, który oprócz doskonałej zabawy ma na celu pomoc potrzebującym z Milanówka. Bal odbędzie się w sobotę 23 lutego 2019 r. w Villi Milanówek przy ulicy Królewskiej 2 (wjazd od ul. Polnej). Fundusze zebrane podczas balu przeznaczone będą na pomoc osobom niepełnosprawnym i potrzebującym z terenu Milanówka a także dla Domu Rehabilitacyjno-Opiekuńczego Katolickiego Stowarzyszenia Niepełnosprawnych Archidiecezji Warszawskiej w Milanówku.

Oprócz znakomitej zabawy przy muzyce na żywo i w doskonałym towarzystwie oraz poczęstunku, organizatorzy przeprowadzą licytację podarowanych przez dobrych ludzi przedmiotów. Dlatego organizatorzy balu zwracają się z gorącą prośbą do lokalnych artystów oraz wszystkich mieszkańców do przekazywania unikatowych przedmiotów na licytację.

Dary można przekazać w Milanowskim Centrum Kultury przy ulicy Kościelnej 3.

Pamiętajmy – każde dobro powraca podwójnie!