reklama
Strona główna Sport Dni Sportu w gminie Michałowice z atrakcjami

Dni Sportu w gminie Michałowice z atrakcjami

0
sport, Dni sportu, gmina Michałowice, rower, piłka nożna, nordic walking, atrakcje, aktywność, Przegląd Regionalny

Dni Sportu w gminie Michałowice z licznymi atrakcjami. Impreza odbędzie się w dniach 12-13 czerwca.

Promocja sportu i aktywności jest niezwykle ważna. Nie tylko dla dzieci, młodzieży, ale i dorosłych. Pandemia koronawirusa sprawiła, że uczniowie spędzali godziny przez ekranami komputerów. Wiele osób pracujących również ma ograniczoną aktywność fizyczną. Wpływa to na codzienne samopoczucie i zdrowie. Dlatego warto zaplanować czas, aby regularnie uprawiać sport. Lato służy jeździe na rowerze, przez cały rok można biegać. Pomysłów na aktywność jest wiele, ale cel jeden – zdrowie.

Sportowe święto szykuje się w gminie Michałowice, a to za sprawą Dni Sportu, które zaplanowano 12 i 13 czerwca. Na imprezę zapraszają wójt Małgorzata Pachecka i Młodzieżowa Rada Gminy Michałowice. Z pewnością każdy znajdzie dla siebie odpowiednią propozycję. Na uczestników czeka wiele atrakcji, a więc wybór nie będzie łatwy. 12 czerwca od godz. 10.00 do 17.00 dostępne będzie Miasteczko Sportowe w parku w Regułach oraz tamtejszej strefie rekreacji. O 10.00 na boisku przy szkole w Komorowie zaplanowano turnieju piłkarski dla młodzieży. Na murawę wybieganą także dorośli. Turniej piłkarski dla mieszkańców wystartuje o 15.00 na boisku w Sokołowie.

Czytaj także: Od jutra ważne zmiany dla wszystkich kierowców i pieszych!

W niedzielę będzie się działo. O 11.00 na parkingu w Suchym Lesie wystartuje marsz z kijami. Aby wziąć udział w wydarzeniu, trzeba wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej michałowickiego magistratu. Z kolei o 10.00 test Coopera na boisku przy szkole w Michałowicach. Przy zbiorniku wodnym w Michałowice będzie czekała strefa z kajakami. Start o 12.00. Z kolei przy parkingu przy urzędzie gminy w Regułach od 10.00 dostępne będzie miasteczko rowerowe dla dzieci. Coś dla rodzin, czyli rowerowo po gminie. – Dla każdego, kto znajdzie wszystkie punkty z mapy, przewidziana jest pyszna nagroda. Zbierajcie się w zespoły 3-5 osób i zapisujcie się – zachęcają organizatorzy. Zapisy: https://www.michalowice.pl/dziensportu2021/rowery.

 

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version