Dni Pruszkowa z licznymi atrakcjami

0
230
Reklama

Dni Pruszkowa z licznymi atrakcjami. 11-13 czerwca zapowiada się niezwykle ciekawie.

Sprawdźcie, co na was czeka.

W ubiegłym roku plany pokrzyżowała pandemia koronawirusa. Dni Pruszkowa odbyły się w formie online. Tym razem na brak atrakcji nie można narzekać, a co interesujące-wydarzenie zostanie zrealizowane w kilku miejscach.
11 czerwca w szkole nr przy ul. Jasnej od 15.00 zaplanowano festiwal food tracków. Z kolei o 19.00 zbiórka przed rozpoczęciem nightskatingu. Kolejny punkt zabawy to ul. Spacerowa, gdzie o 16.00 rozpoczną się atrakcje. Na mieszkańców czekać będą food tracki, dmuchańce, miasteczko ruchu drogowego, liczne stoiska. Zaplanowano koncert Jacka Dewódzkiego i Orkiestry Dętej Pruszkowianka. W Centrum Dziedzictwa Kulturowego również muzycznie. O 18.00 koncert Wiktorii Zduńczyk i Martyny Pakuły, zaś od 18.30 Łukasza Ojdany. Wejściówki na koncert dostępne w urzędzie miasta przy ul. Kraszewskiego 8. O 17.00 można wybrać się na spacer „Żbików nieznany„, zbiórka na ul. 3 Maja 2.

Czytaj także: Dni Sportu w gminie Michałowice z atrakcjami

W sobotę 12 czerwca od 10.00 można bawić się na terenie szkoły nr 10 przy ul. Pływackiego. Będzie sportowo, tanecznie, muzycznie i artystycznie. Od 16.00 na ul. Kasprowicza pojawią się food tracki, dmuchańce, zaplanowano występ Trupy Teatralnej Warszawiaki. Z kolei o 21.30 start kina samochodowego na targowisku przy ul. Komorowskiego – „Pewnego razu w Hollywood”. W sobotę będzie można również pospacerować. O 12.00 zbiórka przy kościele przy ul. 3 Maja, a tematem wyprawy będzie „Kościół i cmentarz w Żbikowie”. „Tajemnice Tworek” – start o 16.00 na stacji WKD Tworki, z kolei o 21.00 przy fontannie obok dworku Potulickich rozpocznie się spacer „Historia rodu i Parku Potulickich”. Z kolei od 10.00 na boisku przy pływalni Kapry turniej siatkówki plażowej.

Czytaj także: Wstęga na placu zabaw w Parku Kościuszki przecięta 

W niedzielę 13 czerwca trzeba rano wstać. O 6.00 początek zawodów spławikowych o Puchar Prezydenta Miasta Pruszkowa „Za największą rybę” oraz o Puchar Komendanta Straży Miejskiej w Pruszkowie w kategorii junior, senior. Wydarzenie odbędzie się w Parku Potulickich. Z kolei o 11.00 początek atrakcji w Parku Kościuszki. Zacznie się od jogi, potem teatrzyk dla dzieci „Wiślana opowieść”, stand-up dla dzieci. O 16.00 rozpoczęcie prezentacji uczestników Przeglądu Twórczości Muzycznej Mieszkańców Pruszkowa. O godz.17.00 koncert zagra lokalny zespół Junk Hustler, rock-grunge z Pruszkowa. Koncert zespołu „Pruszkowiacy” odbędzie się o 18.00, zaś godzinę później występ Marcina Maroszka i Propabanda East Collective –„Muzyka świata”. Warto dodać, że o 16.30 spod urzędu miasta wystartuje spacer „Pruszkowska nostalgia”.
W ramach Dni Pruszkowa w Parku Potulickich będzie można korzystać z kajaków i rowerów wodnych. Z myślą o rodzinach przygotowano również grę miejską „Ścieżkami Pruszkowa”.

Reklama

dni pruszkowa

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj