Dni miasta

0
863
Reklama

Szykują się dwa dni fantastycznej zabawy. 25-26 maja odbędą się Dni Pruszkowa, podczas których nie zabraknie atrakcji.

Pierwszym akcentem święta miasta będzie wyścig rowerowy „Ojcowie na start”. Początek o godz. 10.00 w Parku Potulickich. Następnie akcent przeniesie się do Parku Kościuszki. Tam na mieszkańców i gości będą czekały liczne atrakcje. Na małej scenie odbędzie się festiwal baniek, podczas którego nie zabraknie zabaw i doświadczeń. Z pewnością dzieci nie będą narzekać na nudę. Nie zapomniano o rodzicach – na nich będzie czekała strefa relaksu. W Parku Kościuszki swoje punkty będą miały m.in. Nowa Stacja, Centrum Kultury i Sportu, Dance Imperium, Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego czy też Książnica Pruszkowska. O 16.00 na dużej scenie pojawią się „Pruszkowskie talenty” z Miejskiego Ośrodka Kultury „Kamyk”.

Sobotni wieczór to liczne doznania muzyczne. Smakowicie zapowiada się koncert Warszawskiej Orkiestry Symfonicznej, który zaplanowano o 17.00. O 18.30 na scenie pojawi się znakomity Mateusz Ziółko, a o 20.00 Tulia.

Niedziela zapowiada się równie ciekawie. Atrakcje na małej scenie już od 12.00. Na początek czytanie bajek, później m.in. koncert zespołu Pruszkowianka, zabawny pokaz iluzji czy nauka tańca. Duża scena zapełni się muzycznymi smakołykami. O 16.00 koncert Zespołu Tańca Ludowego Pruszkowiacy, a następnie Natural Made Rockers. Wszyscy zacierają ręce na wieczorne atrakcje. O 18.30 na scenie pojawi się Antek Smykiewicz, Dni Pruszkowa zakończony koncert Varius Manx z Kasią Stankiewicz.

Reklama
Reklama