Dla pań

0
738
Reklama

9 marca w sali widowiskowej CKiS w Pruszkowie nie lada gratka dla pań – koncert „Dzień Kobiet na Mazowszu. Najpiękniejsze utwory męskiej literatury wokalnej”. Z kolei mieszkanki gminy Michałowice będą mogły podziwiać Krzysztofa Tyńca.

Wielkimi krokami zbliża się wyjątkowy dzień dla kobiet. 8 marca panie obchodzą swoje święto i nie może zabraknąć ciekawych wydarzeń z tej okazji. Ucztą dla uszu będzie koncert, który odbędzie się w Pruszkowie. W Centrum Kultury i Sportu wystąpią sami panowie – Sławomir Naborczyk (tenor), Jakub Milewski (baryton), Piotr Lempa (bas), Bogdan Kierejsza (skrzypce), Krzysztof Trzaskowski (fortepian), Ryszard Rembiszewski (gospodarz wieczoru). Jedno jest pewne – są to najwyższej klasy artyści. Bez dwóch zdań – 9 marca szykuje się wieczór pełen wrażeń!

W ramach koncertu „Dzień Kobiet na Mazowszu. Najpiękniejsze utwory męskiej literatury wokalnej” wykonają popularne arie operowe oraz utwory musicalowe m.in. „Gdybym był bogaczem”, „O sole mio”. Idea została zaproponowana przez Mazowiecki Teatr Muzyczny z okazji Dnia Kobiet. Artyści podróżują po scenach Mazowsza. Warto dodać, że cykl koncertów objęty jest honorowym patronatem Adama Struzika Marszałka Województwa Mazowieckiego.

8 marca dla mieszkanek gminy Michałowice wystąpi Krzysztof Tyniec ze swoim recitalem. Początek wydarzenia o 19.00 w sali multimedialnej urzędu w Regułach.

Reklama
Reklama