reklama
Strona główna Sponsorowane CORNER PARK – Tuż za rogiem – mieszkaj w miejscu, które Ci...

CORNER PARK – Tuż za rogiem – mieszkaj w miejscu, które Ci odpowiada

0

Pruszków należy do grupy najbardziej rozwijających się miejscowości w województwie mazowieckim. Z roku na roku powstają tu nowe osiedla mieszkaniowe, sklepy, infrastruktura wypoczynkowa i rekreacyjna. Dynamicznie rozwija się gastronomia i handel… Wystarczy się rozejrzeć, a tuż za rogiem na każdego czeka możliwość rozwoju zawodowego, a także wyjątkowych przestrzeni mieszkaniowych, wyróżniających się doskonałą lokalizacją i wysokim standardem wykonania. Dziś rekomendujemy zapoznanie się z ofertą Corner Park – nowej inwestycji zlokalizowanej przy ul. Prusa 125 w Pruszkowie.

Nowoczesne mieszkania w budynku zaprojektowanym z dbałością o każdy detal, gdzie aspekty estetyczny i funkcjonalny przeplatają się wzajemnie, tworząc komfortową przestrzeń do życia dla całej rodziny.

Doskonała lokalizacja – sprawna komunikacja

Inwestycja trafi w gust każdego mieszkańca Pruszkowa lub osoby planującej przenieść się do tego miasta, która szuka wygody – przestronnych wnętrz o przemyślanym układzie, dobrze rozbudowanego zaplecza handlowo-usługowego w najbliższym sąsiedztwie oraz możliwości skorzystania z dodatkowych udogodnień podnoszących komfort życia. Jednym z kluczowych atutów sprawiających, że zainteresowanie mieszkaniami już na tym etapie jest bardzo duże, jest bliskość i dostępność komunikacji miejskiej, jak i bezpośrednie sąsiedztwo z drogą prowadzącą do Warszawy / Grodziska Mazowieckiego. Dodatkowo sprawną komunikację ze stolicą zapewnia bliskie sąsiedztwo autostrady A2 oraz linia kolejowa. W okolicy nieruchomości znajduje się pełna infrastruktura zapewniające komfortowe życie i codzienność pozbawioną trosk o konieczność „wypraw” na zakupy, do restauracji i czy specjalisty.

Wysoka jakość w parze z komfortem życia

W ramach projektu Corner Park zrealizowany został jeden sześciokondygnacyjny budynek. W inwestycji zaplanowano 106 mieszkań o powierzchni od 27 do 88 m2. Do każdego lokalu będą przynależeć balkony, tarasy lub ogródki. W części parterowej budynku zostanie wybudowany garaż z 89 miejscami parkingowymi. Mieszkańcy będą mieli również do dyspozycji 30 miejsc postojowych w naziemnej części inwestycji. W budynku znajdą się komórki lokatorskie, schowki i cichobieżne windy.

Doskonała infrastruktura i rekreacja w najbliższym sąsiedztwie

Ważnym atutem osiedla jest rozwinięta infrastruktura, dzięki której w najbliższej okolicy mieszkańcy zaspokoją wszystkie codzienne potrzeby. Niemalże w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się tu sklepy, markety, szkoły, apteka, paczkomat oraz liczne punkty gastronomiczne. Doskonałym miejscem na większe zakupy będzie oddalona o zaledwie 5 minut Galeria Handlowa Nowa Stacja, w której mieści się kino, siłownia i sala zabaw dla dzieci. Nieopodal znajduje się również przychodnia lekarska oraz szpital.

Mieszkańcy Corner Park będą mogli cieszyć się nie tylko doskonałym punktem komunikacyjnym, w jakim zamieszkają, ale tez bliskością zieleni. Wszystkich zainteresowanych nieruchomością zachęcamy do spaceru po znajdującym się nieopodal Parku Żwirowisko. To doskonałe miejsce wypoczynku, relaksu  i uprawiania sportu indywidualnie, jak i rodzinnie.

Pewna inwestycja

PHU Partner to wielopokoleniowa firma deweloperska z blisko 30-letnim stażem, realizująca inwestycje w Warszawie i okolicach. Dzięki wszechstronnemu doświadczeniu oraz szerokiemu spojrzenie na architekturę, realizowane inwestycje wyróżniają się designem, funkcjonalnością i wysokim poziomem zaawansowania technicznego. W ciągu 28 lat działalności deweloperskiej firma PHU Partner oddała do użytku ponad 2000 lokali mieszkalnych.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version