CORNER PARK – Tuż za rogiem – mieszkaj w miejscu, które Ci odpowiada

0
70
Reklama

Pruszków należy do grupy najbardziej rozwijających się miejscowości w województwie mazowieckim. Z roku na roku powstają tu nowe osiedla mieszkaniowe, sklepy, infrastruktura wypoczynkowa i rekreacyjna. Dynamicznie rozwija się gastronomia i handel… Wystarczy się rozejrzeć, a tuż za rogiem na każdego czeka możliwość rozwoju zawodowego, a także wyjątkowych przestrzeni mieszkaniowych, wyróżniających się doskonałą lokalizacją i wysokim standardem wykonania. Dziś rekomendujemy zapoznanie się z ofertą Corner Park – nowej inwestycji zlokalizowanej przy ul. Prusa 125 w Pruszkowie.

Nowoczesne mieszkania w budynku zaprojektowanym z dbałością o każdy detal, gdzie aspekty estetyczny i funkcjonalny przeplatają się wzajemnie, tworząc komfortową przestrzeń do życia dla całej rodziny.

Doskonała lokalizacja – sprawna komunikacja

Inwestycja trafi w gust każdego mieszkańca Pruszkowa lub osoby planującej przenieść się do tego miasta, która szuka wygody – przestronnych wnętrz o przemyślanym układzie, dobrze rozbudowanego zaplecza handlowo-usługowego w najbliższym sąsiedztwie oraz możliwości skorzystania z dodatkowych udogodnień podnoszących komfort życia. Jednym z kluczowych atutów sprawiających, że zainteresowanie mieszkaniami już na tym etapie jest bardzo duże, jest bliskość i dostępność komunikacji miejskiej, jak i bezpośrednie sąsiedztwo z drogą prowadzącą do Warszawy / Grodziska Mazowieckiego. Dodatkowo sprawną komunikację ze stolicą zapewnia bliskie sąsiedztwo autostrady A2 oraz linia kolejowa. W okolicy nieruchomości znajduje się pełna infrastruktura zapewniające komfortowe życie i codzienność pozbawioną trosk o konieczność „wypraw” na zakupy, do restauracji i czy specjalisty.

Wysoka jakość w parze z komfortem życia

W ramach projektu Corner Park zrealizowany został jeden sześciokondygnacyjny budynek. W inwestycji zaplanowano 106 mieszkań o powierzchni od 27 do 88 m2. Do każdego lokalu będą przynależeć balkony, tarasy lub ogródki. W części parterowej budynku zostanie wybudowany garaż z 89 miejscami parkingowymi. Mieszkańcy będą mieli również do dyspozycji 30 miejsc postojowych w naziemnej części inwestycji. W budynku znajdą się komórki lokatorskie, schowki i cichobieżne windy.

Reklama

Doskonała infrastruktura i rekreacja w najbliższym sąsiedztwie

Ważnym atutem osiedla jest rozwinięta infrastruktura, dzięki której w najbliższej okolicy mieszkańcy zaspokoją wszystkie codzienne potrzeby. Niemalże w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się tu sklepy, markety, szkoły, apteka, paczkomat oraz liczne punkty gastronomiczne. Doskonałym miejscem na większe zakupy będzie oddalona o zaledwie 5 minut Galeria Handlowa Nowa Stacja, w której mieści się kino, siłownia i sala zabaw dla dzieci. Nieopodal znajduje się również przychodnia lekarska oraz szpital.

Mieszkańcy Corner Park będą mogli cieszyć się nie tylko doskonałym punktem komunikacyjnym, w jakim zamieszkają, ale tez bliskością zieleni. Wszystkich zainteresowanych nieruchomością zachęcamy do spaceru po znajdującym się nieopodal Parku Żwirowisko. To doskonałe miejsce wypoczynku, relaksu  i uprawiania sportu indywidualnie, jak i rodzinnie.

Pewna inwestycja

PHU Partner to wielopokoleniowa firma deweloperska z blisko 30-letnim stażem, realizująca inwestycje w Warszawie i okolicach. Dzięki wszechstronnemu doświadczeniu oraz szerokiemu spojrzenie na architekturę, realizowane inwestycje wyróżniają się designem, funkcjonalnością i wysokim poziomem zaawansowania technicznego. W ciągu 28 lat działalności deweloperskiej firma PHU Partner oddała do użytku ponad 2000 lokali mieszkalnych.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj