reklama
Strona główna Sport Celem faza play-off

Celem faza play-off

0
MUKS Tie-Break Piastów przygotowuje się do sezonu. Siatkarze pierwszy mecz rozegrają 17 października, a celem zespołu jest walka o play-off.
Fot. MUKS Tie-Break Piastów

MUKS Tie-Break Piastów przygotowuje się do sezonu. Siatkarze pierwszy mecz rozegrają 17 października, a celem zespołu jest walka o play-off.

Zawodnicy z Piastowa trenują już kilka dobrych tygodni. W drużynie pojawili się nowi zawodnicy. – Jesteśmy gotowi do nowego sezonu. Przygotowania ruszyły pełną parą już w sierpniu. Ostatecznie udało nam się zachować trzon drużyny i do tego dodać parę nowych twarzy. Nowych zawodników zobaczymy na pozycjach przyjmującego i atakującego. Nie oznacza to, że jesteśmy zamknięci, cały czas prowadzimy rekrutację – przedstawia prezes MUKS Tie-Break Piastów Piotr Kowalik.

W IV lidze klub czeka zacięta rywalizacja. – MUKS Tie-Break w bardzo mocnej grupie zespołów rozpocznie zmagania na czwartoligowych parkietach. W nowej hali sportowej zobaczymy najlepsze zespoły z ubiegłego sezonu. Wołomin, Płock, Halinów i Siedlce z zapleczem pierwszoligowym to nasi najgroźniejsi przeciwnicy. Trenujemy od miesiąca, przepracowaliśmy okres przygotowawczy, teraz dopracowujemy szczegóły techniczne i taktykę – tłumaczy trener Tomasz Lukowski.

Celem na ten sezon jest walka o play-off. Sztab szkoleniowy podkreśla, że w zespole pojawili się obiecujący zawodnicy. Ławka rezerwowych jest mocna, więc drużyna jest gotowa do zmagań. Sezon MUKS rozpocznie 17 października we własnej hali. O 17.00 ekipa z Piastowa zmierzy się z KS SPS Volley Ostrołęka. Termin może ulec zmianie na 16 października godz. 20.00.  – Czujemy, że to będzie dla nas wyjątkowy sezon. Planem minimum jak co roku będzie dostanie się do play-off, a co będzie potem… Zobaczymy – zaznacza Piotr Kowalik.

Warto wspomnieć, że MUKS będzie rywalizował w grupie B z: KS Huragan Wołomin, KPS Płock, KPS Siedlce II, KS Halinów, KP SPS Volley Ostrołęka, KS Siatkarz Ząbki, Olymp Błonie i SPS GOSiR Mrozy.

Czytaj również: Marta Kobecka wicemistrzynią Polski

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version