reklama
Strona główna Aktualności Budowa ul. 1 Sierpnia

Budowa ul. 1 Sierpnia

0
Pruszków szykuje się do kolejnej inwestycji drogowej. Planowana jest budowa ul. 1 Sierpnia oraz rozbudowa ul. Plantowej.
Urząd Miasta Pruszkowa

Pruszków szykuje się do kolejnej inwestycji drogowej. Planowana jest budowa ul. 1 Sierpnia oraz rozbudowa ul. Plantowej.

Stan infrastruktury drogowej jest niezwykle ważny. Nie tylko dla mieszkańców, kierowców, ale także przedsiębiorców i przede wszystkim samorządów. Inwestycje w drogi to gwarancja rozwoju, ale także bezpieczeństwa dla uczestników ruchu.

Miasto Pruszków przymierza się do kolejnej inwestycji. Budowa ul. 1 Sierpnia i rozbudowa ul. Plantowej powinna zakończyć się jeszcze w tym roku. Planowany termin realizacji zadania to 30 października. W ramach inwestycji planowana jest budowa ul. 1 Sierpnia o długości ok. 280 metrów i szerokości 5,5 metra o nawierzchni z kostki betonowej. Wykonane zostaną również zatoki postojowe z 55 miejscami parkingowymi oraz chodnik.

W ramach inwestycji ul. Plantowa zyska nakładkę asfaltową. Zadanie obejmuje również budowę odwodnienia i oświetlenia ulicznego oraz przejazdu kolejowego przez tor WKD o nawierzchni z płyt prefabrykowanych. – Już niedługo zaczynamy budowę ul. 1 Sierpnia. Przy tej okazji zmodernizujemy również odcinek ul. Plantowej, który należy do miasta Pruszków. Dzięki tej realizacji mieszkańcy zyskają dodatkową możliwość wydostania się z Osiedla B. Prusa, ponieważ przebudowa uwzględnia wykonanie przejazdu przez tory a ul. Będzie posiadać połączenie z Al. Wojska Polskiego. To kolejna w tym roku inwestycja w tej części miasta – informuje zastępca prezydenta Pruszkowa Konrad Sipiera.

Czytaj również: Znicz Pruszków pokonał Widzew

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version