Bogoria poznała rywali

0
258
Reklama

Fakel-Gazprom Orenburg, Post SV Muhlhausen 1952 e.V., Leka Enea TDM – to rywale Bogorii Grodzisk Mazowiecki w grupie A tenisowej Ligi Mistrzów.

Pandemia koronawirusa sprawia, że wiele wydarzeń sportowych jest przełożonych albo organizatorzy decydują się na zmianę formy rozgrywek. Z taką sytuacją mamy do czynienia w przypadku Ligi Mistrzów w tenisie stołowym. Europejska Unia Tenisa Stołowego zdecydowała, że rozgrywki odbędą się w formie turniejowej. W pierwszej fazie rywalizacja będzie toczyła się w czterech grupach. Do dalszych zmagań awansują po dwie najlepsze ekipy.

W rywalizacji mężczyzn udział potwierdziło 15 z 16 drużyn. Zmagania odbędą się w dniach 11-18 grudnia w Dusseldorfie. Bogoria Grodzisk Mazowiecki znalazła się w grupie A, gdzie spotka się ze zwycięzcą poprzedniej edycji – Fakel-Gazprom. Rosyjski zespół ma w swoim składzie mocnego Vładimira Samsonova. W drużynie występują również czołowi gracze kontynentu – Yun-Ju Lin i Dimitrij Ovtcharov.

Kolejnym rywalem zespołu Tomasza Redzimskiego będzie Post SV Muhlhausen. Pierwszoplanową postacią drużyny jest Daniel Habesohn. W składzie zespołu są również: Ovidiu Ionescu, Lubomir Jancarik, Steffen Mengel.

Ostatnią drużyną, która znalazła się w grupie A, jest Leka Enea TDM. W drużynie występują zawodnicy z Hiszpanii m.in. Mikel Angulo i Endika Diez. Barwy Leka Enea TDM reprezentują również Rosjanin Taras Merzlikin i Egipcjanin Ahmed Saleh.

Reklama

Ligowe zwycięstwa

W II lidze zwycięstwo na swoim koncie zapisała Bogoria II Grodziski zespół pokonał 9:1 Tęczę Budki Piaseckie. Bogoria jest liderem rozgrywek.

Z kolei w III lidze grodziszczanie pokonali 8:2 Transluk SRS Łomna. Bogoria zajmuje trzecią pozycję w tabeli.

Czytaj także: Bogoria pokonała Olimpię

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj