Bogoria pokonała Olimpię

0
208
Reklama

Pewne zwycięstwo Bogorii Grodzisk Mazowiecki w starciu z ASTS Olimpią Unią Grudziądz – 3:0.

Podopieczni Tomasza Redzimskiego nie mieli większych problemów w wyjazdowym starciu. Grodziszczanie stracili zaledwie seta w rywalizacji z Olimpią. Jako pierwszy do stołu wyszedł Miłosz Redzimski. Młody gracz stoczył wyrównany bój z Maximem Chaplyginem. Redzimski wygrał pierwszą partię do 9, w drugiej uległ do 7. W trzecim secie przewaga zawodnika Bogorii – 11:6. Chaplygin walczył i dokładał starań, aby wyrównać, ale Redzimski był lepszy – 12:10.

Kolejne pojedynki grodziszczanie rozstrzygnęli w trzech partiach. Pavel Sirucek bez problemów odprawił Jana Zandeckiego. Czeski zawodnik Bogorii wygrał do 2, 6, 5. Błyskawicznie z Marco Gollą poradził sobie Marek Badowski. Tenisista z Grodziska pewnie wygrał w trzech setach 11:1, 11:6 i 11:8.

25 października Bogoria miała rywalizować z Poltarexem Pogonią Lębork. Do starcia w Grodzisku jednak nie doszło. Powodem było trafienie na kwarantannę przez jednego z zawodników Pogoni.

Bogoria zajmuje 2. miejsce w Lotto Superlidze i ma do rozegrania zaległe spotkanie. Zespół Tomasza Redzimskiego wygrał dziewięć spotkań, przegrał jedno.

Reklama

Czytaj również: Gimnastyka online dla seniorów

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj