reklama
Strona główna Aktualności Akt. Pruszków Bociania fontanna została uruchomiona

Bociania fontanna została uruchomiona

0
Bociania fontanna przy Dziennym Domu
Powiat Pruszkowski

Bociania fontanna przy Dziennym Domu „Senior +” w Pruszkowie została uruchomiona.

Można usiąść na ławeczce, podziwiać piękny widok i relaksować się. W czerwcu podopieczni Dziennego Domu „Senior +” w Pruszkowie, przy wsparciu starosty, członków zarządu powiatu i innych instytucji, pielęgnowali ogród i wykonali nasadzenia. Każdy mógł włączyć się w akcję „Kwiatek dla Seniora” i przekazać roślinę do zasadzenia. Teren wokół budynku przy ul. Kraszewskiego 18 przeszedł metamorfozę. Piękne rośliny tworzą wyjątkowy klimat, a podopieczni czekają na ich rozwój.

To nie koniec zmian przy obiektem przy Kraszewskiego. Z pewnością kolorytu całości doda bociania fontanna, która została uruchomiona 3 sierpnia. – „Dom pod Bocianem” coraz bardziej tętni życiem! W ostatnim czasie udało nam się uruchomić fontannę, która jest znakiem rozpoznawczym tego miejsca – informuje Krzysztof Rymuza, starosta pruszkowski.

Dzienny Dom „Senior +” przy ul. Kraszewskiego to miejsce, które pozwala osobom starszym na korzystanie z szerokiej oferty zajęć. Placówka została uruchomiona 2 stycznia 2019 roku. Jej oferta skierowana jest do osób, które ukończyły 60. rok życia.

Czytaj również: Ulica Orzeszkowej w nowej odsłonie

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version