Bieg Walentykowy w gminie Michałowice

0
152
Reklama

Walentynki to wyjątkowy dzień dla zakochanych. Gmina Michałowice przygotowała sportowe wyzwanie – Bieg Walentynkowy. Na miejsca, gotowi, ruszamy po szczegóły.

W niedzielę 14 lutego wszyscy spotkają się… No właśnie – gdzie? Każdy w innym miejscu, o innej porze. To nie ma żadnego znaczenia.  Ważne, aby dla wszystkich stanowiło to przyjemność. Gmina Michałowice stawia na promocję aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia, a także upowszechnienie biegania jako jednej z najprostszych form ruchu. Co istotne, Bieg Walentynkowy to propozycja kierowana do pełnoletnich mieszkańców. Wyzwanie dotyczy pokonania 14 kilometrów w dowolnym miejscu, za to koniecznie14 lutego.

Ruszamy i pokonujemy kolejne kilometry. Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy zrobić zdjęcia zegarka bądź aplikacji sportowej potwierdzającej wykonanie zadania. Fotografię trzeba przesłać na adres: . Należy mieć na uwadze, że organizator wyznaczył limit na pokonanie dystansu – dwie godziny.

Czytaj także: Marta Kobecka o krok od złota w Pucharze Polski

Przede wszystkim liczy się dobra zabawa. Uczestnicy mogą liczyć na medal i niespodziankę. Dla osoby, która pokona dystans 14 kilometrów w najlepszym czasie, czeka wyjątkowa nagroda. Zwycięzca uzyska pakiet w półmaratonie „Las nad Utratą”, który zaplanowano 19 września br.

Z kolei w marcu gmina szykuje kolejne sportowe wydarzenie. 6 marca na torze kolarskim w Pruszkowie odbędzie się dzień kobiet i dzień mężczyzn.

Reklama
Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj