reklama
Strona główna Aktualności Akt. Pruszków Bieg Pobiegasz-polubisz Pruszków

Bieg Pobiegasz-polubisz Pruszków

0
bieg, Pruszków, sport, bieganie, aktywność, zdrowie, Przegląd Regionalny
Fot. pixabay

Propozycja dla aktywnych. 18 września odbędzie się bieg „Pobiegasz-polubisz Pruszków 2021”.

Odpowiedni strój, rozgrzewka i ruszamy. Wiele osób w codziennym planie uwzględnia bieganie jako element troski o zdrowie i formę. Niektórzy chcą coraz więcej. Stawiają sobie cele w postaci przełamywania kolejnych barier i zapisują się do uczestnictwa w zawodach. Znakomita okazja, aby się sprawdzić nadarza się 18 września w Pruszkowie.

Wydarzenie „Pobiegasz-polubisz Pruszków 2021” rozpocznie się o godz. 10.00. Rywalizacja odbędzie się na dwóch dystansach -– 5 i 10 kilometrów. Rywalizować będą kobiety i mężczyźni. Trasę biegu zaplanowano na terenie Parku Potulickich. Start i meta będą ulokowane od strony ul. Lipowej – skwer im. ZTL „Pruszkowiacy”. Biegacze będą przemieszczać się parkowymi ścieżkami, ale nie zabraknie elementów asfaltowych. Warto mieć na uwadze, że trasa jest półotwarta, dlatego trzeba zachować szczególną ostrożność.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w biegu? Najważniejsze to wypełnić formularz zgłoszeniowy, który można znaleźć na stronie: www.dostartu.pl. Co istotne, organizator ustalił limit uczestników na 500 osób. W wydarzeniu mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 16 lat. Udział w biegu jest bezpłatny.

Od 7.30 otwarte będzie biuro zawodów. Start biegu na 10 kilometrów zaplanowano o 10.00, zaś o 10.05 na 5 kilometrów. O 11.40 rozpocznie się ceremonia wręczenia nagród.

Czytaj również: Wygrana Znicza

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version