Bieg katyński

0
281
Reklama

9 lutego odbędzie się bieg katyński, który rozpocznie serię Grand Prix Historycznych Biegów Piastowa. Trwają zapisy do udziału w wydarzeniu.

Nie brakuje osób, które wraz z nowym rokiem podjęły decyzję o rozpoczęciu przygody z bieganiem. Ta forma aktywności jest niezwykle popularna. Bieganie jest dla każdego. Nie trzeba się nigdzie zapisywać, tracić czasu na wyjazd. Wystarczy wyjść z domu i rozpocząć od krótkiego dystansu.

Po sprawdzeniu swoich możliwości, warto wziąć udział w sportowej rywalizacji. Popularność biegania przekłada się na liczbę wydarzeń. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piastowie stawia na łączenie sportu z historią. Już 9 lutego rozpocznie się kolejna seria Grand Prix Historycznych Biegów. Do pokonania będzie dystans 1940 metrów. Impreza rozpocznie się o godz. 10.00, a start i meta zostaną zlokalizowane na terenie MOSiR przy al. Tysiąclecia 1. Zapisy prowadzone są do 7 lutego do północy. Rywalizacja odbędzie się w trzech kategoriach wiekowych: open, U17 dziewczęta i chłopcy oraz U13 dziewczęta i chłopcy.

Formularz zgłoszeniowy do udziału w biegu dostępny jest pod adresem: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSejJro20j_ZA4v8DO-K8CS8Lop-xF7F0_jIMZ2vLKb92DLXUQ/viewform.

Reklama

Warto dodać, że Grand Prix obejmuje dwanaście biegów. Kolejny, Bieg Żołnierzy Niezłomnych, odbędzie się 1 marca.

Reklama