Bezpłatne badanie słuchu

0
510
Reklama

2 września w Pruszkowie będzie można bezpłatnie zbadać słuch. Tzw. słuchobus pojawi się na parkingu Centrum Kultury i Sportu przed halą Znicz.

Żyjemy w nieustannym hałasie. Codziennie, gdy jedziemy do pracy, na zakupy bądź na spotkania ze znajomymi, otaczają nas liczne dźwięki. Szum jadących samochodów, prowadzonych prac drogowych czy też budowlanych to tylko część hałasu, która dociera do naszych uszu. Ponadto słuchamy głośno muzyki, coraz częściej przy pomocy słuchawek. Nasze telewizory grają coraz głośniej. Przy okazji rozmów zdarza się, że coraz częściej prosimy drugą stronę o powtórzenie zdania. Taka jest nasza codzienna rzeczywistość. Okazuje się, że problemy ze słuchem ma 10% Polaków.

Nadarza się więc znakomita okazja, aby sprawdzić stan własnego słuchu. 2 września na parkingu przed Centrum Kultury i Sportu przy ul. Bohaterów Warszawy w Pruszkowie zatrzyma się słuchobus. Każdy chętny będzie mógł wykonać podstawowe badanie słuchu w godzinach od 10.00 do 18.00. Warto poświęcić chwilę i upewnić się, czy z naszym zdrowiem wszystko w porządku.

Badania będą wykonywać specjaliści w zakresie profilaktyki słuchu. Cały proces trwa zaledwie kilka minut i jest bezbolesny. Na wyniki nie trzeba czekać, praktycznie otrzymamy je od razu. W razie niepokojących zaburzeń, diagności poinformują pacjentów o dalszej profilaktyce i konieczności podjęcia odpowiednich działań.

Reklama

Warto znaleźć chwilę i udać się 2 września do słuchobusu. Te kilka minut może okazać się niezwykle ważne dla zdrowia.

Reklama