Bezpłatne badania słuchu

0
261
Reklama

Bezpłatne badania słuchu w Pruszkowie. „Słuchobus” zaparkuje na Placu Jana Pawła II 8 września o godz. 10.00.

Żyjemy w nieustannym hałasie. Przemieszczamy się ruchliwymi drogami, słuchamy radia, często używamy słuchawek, głośno oglądamy filmy. Trzeba pamiętać, że słuch jest bardzo wrażliwym zmysłem, a ucho podatne jest na uszkodzenia. Coraz częstszym problem stanowi stopniowa utrata słuchu. Początkowo jest niezauważalna, a z czasem utrudnia życie. Mieszkańcy Pruszkowa 8 września będą mieli okazję wykonać bezpłatne badania słuchu.

Mobilny gabinet będzie zlokalizowany na Placu Jana Pawła II 1. Badanie, głównie adresowane do osób po 40. roku życia, które mają problem ze słuchem odbędzie się 8 września w godzinach 10.00-15.00. Nie są prowadzone zapisy. Aby wziąć udział w badaniu, nie trzeba mieć żadnego dokumentu – wystarczy przyjść w trakcie pracy „słuchobusa”.

Warto poświęcić chwilę, aby mieć pewność, że wszystko z naszym słuchem jest w porządku. Badanie, audiometria tonalna, trwa ok. 15 minut i jest bezbolesne. Polega na założeniu przez pacjenta słuchawki do każdego z uszu osobno. W tym czasie wysyłane są dźwięki, a osoba badana musi nacisnąć przycisk, gdy coś usłyszy. Badanie pozwala na wstępne określenie charakteru i głębokości niedosłuchu.

Reklama

Czytaj również: Wójt Michałowic z absolutorium

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj