reklama
Strona główna Aktualności Akt. Pruszków Bezpłatna mammografia w Pruszkowie

Bezpłatna mammografia w Pruszkowie

0
31 lipca na Placu Jana Pawła II w Pruszkowie odbędzie się bezpłatne badanie mammograficzne dla kobiet w wieku 50-69 lat.

31 lipca na Placu Jana Pawła II w Pruszkowie odbędzie się bezpłatne badanie mammograficzne dla kobiet w wieku 50-69 lat.

Zdrowie jest najważniejsze – powtarzamy to nieustannie, dlatego jeśli jest okazja warto wykonać niezbędne badania. Mammografia trwa zaledwie chwilę i jest bezbolesna. Pierś zostaje położona na stoliku aparatu i dociśnięta do urządzenia. Następnie zdjęcie ocenia radiolog, który w razie konieczności daje odpowiednie wskazówki. Regularne wykonywanie mammografii jest niezwykle ważne, ponieważ to jedna z najlepszych metod wykrywania raka piersi u kobiet. Czas ma ogromne znaczenie w walce z chorobą.

31 lipca nadarza się okazja, aby wykonać mammografię. Bezpłatne badanie dla kobiet w wieku 50-69 lat będzie realizowane na Placu Jana Pawła II w Pruszkowie w godzinach 8.00-14.00. Wcześniej należy się zarejestrować pod numerem: 58 767 34 44 lub 58 767 34 55. Podczas rozmowy potrzebny będzie dowód osobisty do weryfikacji uprawnień do badania. Nie trzeba mieć skierowania lekarskiego, aby zapisać się na mammografię.

Czytaj również: Szkoła rodzenia w pruszkowskim szpitalu już działa

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version