reklama
Strona główna Sport Awans Pogoni do II ligi

Awans Pogoni do II ligi

0
sport, II liga, III liga, awans, piłka nożna, Grodzisk Mazowiecki, Pogoń, Przegląd Regionalny
Fot. Grodzisk Sport News

Awans Pogoni Grodzisk Mazowiecki do II ligi. Zespół Krzysztofa Chrobaka mógł świętować po okazałym zwycięstwie nad Jagiellonią II Białystok – 6:0.

Bez wątpienia ten sezon należał do Pogoni. Co prawda rozgrywki jeszcze trwają, ale grodziscy zawodnicy nie pozostawili wątpliwości, kto zagra w II lidze. Od dłuższego czasu zespół trenera Chrobaka przewodził stawce.

Warto zwrócić uwagę, że ostatnio Pogoń przeżywała chwilowy kryzys. Grodziszczanie przegrali z Legionovią Legionowo (1:3), Zniczem Biała-Piska (1:2), ale wrócili na właściwe tory pokonując Unię Skierniewice 3:0.

W 34. kolejce drużyna Chrobaka spotkała się z Jagiellonią II Białystok. Strzelanie rozpoczął Bartłomiej Urbański. Chwilę później na 2:0 podwyższył Jakub Kołaczek. Jeszcze przed przerwą na listę strzelców wpisał się Jean Franco. Nie było to ostatnie słowo napastnika Pogoni, który podwyższył na 4:0. Kolejne bramki zdobyli Michał Wrzesiński i Kacper Gzieło.

Pogoń Grodzisk Mazowiecki w II lidze. To historyczny awans dla zespołu, który nigdy na tym poziomie nie grał. Radość w Grodzisku jest ogromna. 20 czerwca o godz. 20.00 w Parku Skarbków zaplanowano fetę. Klub zaprasza fanów i mieszkańców na wydarzenie.

Czytaj także: Awans do pierwszej dziesiątki

 

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version