Awans Pogoni do II ligi

0
188
Reklama

Awans Pogoni Grodzisk Mazowiecki do II ligi. Zespół Krzysztofa Chrobaka mógł świętować po okazałym zwycięstwie nad Jagiellonią II Białystok – 6:0.

Bez wątpienia ten sezon należał do Pogoni. Co prawda rozgrywki jeszcze trwają, ale grodziscy zawodnicy nie pozostawili wątpliwości, kto zagra w II lidze. Od dłuższego czasu zespół trenera Chrobaka przewodził stawce.

Warto zwrócić uwagę, że ostatnio Pogoń przeżywała chwilowy kryzys. Grodziszczanie przegrali z Legionovią Legionowo (1:3), Zniczem Biała-Piska (1:2), ale wrócili na właściwe tory pokonując Unię Skierniewice 3:0.

W 34. kolejce drużyna Chrobaka spotkała się z Jagiellonią II Białystok. Strzelanie rozpoczął Bartłomiej Urbański. Chwilę później na 2:0 podwyższył Jakub Kołaczek. Jeszcze przed przerwą na listę strzelców wpisał się Jean Franco. Nie było to ostatnie słowo napastnika Pogoni, który podwyższył na 4:0. Kolejne bramki zdobyli Michał Wrzesiński i Kacper Gzieło.

Pogoń Grodzisk Mazowiecki w II lidze. To historyczny awans dla zespołu, który nigdy na tym poziomie nie grał. Radość w Grodzisku jest ogromna. 20 czerwca o godz. 20.00 w Parku Skarbków zaplanowano fetę. Klub zaprasza fanów i mieszkańców na wydarzenie.

Reklama

Czytaj także: Awans do pierwszej dziesiątki

 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj