Aresztowana za zabójstwo. Groźba dożywotniego więzienia

0
276
Reklama

Zatrzymana w nocy 40-letnia mieszkanka Milanówka usłyszała zarzut zabójstwa. Kobieta jest podejrzana o śmiertelne ugodzenie 49-latka nożem w mieszkaniu w Milanówku. Wczoraj sąd zadecydował o trzymiesięcznym, tymczasowym aresztowaniu.

Do tragicznego zdarzenia doszło w niedzielę przed północą. Grodziscy policjanci zostali wezwani do jednego z milanowskich bloków gdzie doszło do ugodzenia mężczyzny nożem. Funkcjonariusze przybyli pod wskazany adres z załogą pogotowia ratunkowego. Na klatce schodowej zastali zakrwawioną kobietę, która przyznała się do popełnionego czynu. W mieszkaniu zastali leżącego na podłodze mężczyznę, który krwawił. Natychmiast rozpoczęto reanimację nieprzytomnego mężczyzny, na pomoc jednak było za późno, mężczyzna zmarł.

Czytaj także: Areszt za rozboje

Nietrzeźwa 40-latka została zatrzymana, policjanci zabezpieczyli nóż, który mógł posłużyć jej do zadania śmiertelnych ran. Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie kobiecie zarzutu dokonania zabójstwa. Decyzją sądu została tymczasowo aresztowana na 3 miesiące. Za popełniony czyn może jej grozić kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Na podstawie: KPP Grodzisk Mazowiecki

zabójstwo, Milanówek, grodziska policja, więzienie. zatrzymanie
Fot. KPP Grodzisk Mazowiecki
Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj