Ankieta krokiem do opracowania strategii rozwoju gminy

0
185
Reklama

Gmina Michałowice rozpoczęła prace nad „Analizą i diagnozą stanu zastanego wraz z analizami SWOT oraz rekomendacjami strategicznymi dla gminy Michałowice”. Samorząd czeka na opinie mieszkańców, którzy do 12 kwietnia mogą wypełnić ankietę.

Przyszłość niesie ze sobą wyzwania, a więc trzeba być na nie przygotowanym. Ważny jest plan, określenie celów, najkrócej – strategia. Gmina Michałowice przygotowuje się do jej opracowania. Pierwszym krokiem jest analiza i diagnoza obecnego stanu.

Gmina chce poznać zdanie mieszkańców na temat obecnej sytuacji i wizji rozwoju. W tym celu przygotowano ankietę, która dostępna jest na stronie internetowej urzędu. – Zapraszamy państwa do wypełnienia ankiety internetowej pozwalającej poznać państwa opinie na temat stopnia realizacji poprzedniego (obecnie jeszcze obowiązującego) dokumentu tj. „Strategii Zrównoważonego Rozwoju Gminy Michałowice do 2023 roku” oraz na temat atutów (mocnych stron) i barier (problemów) rozwojowych w gminie – zachęca samorząd.

Wypełnienie formularza powinno zająć maksymalnie 20 minut. Ankieta jest dostępna do 12 kwietnia. Opinie mieszkańców będą cennym materiałem w opracowywaniu kolejnych działań.

Czytaj także: Lokalny Program Osłonowy „Gmina bez smogu”

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj