reklama
Strona główna Michałowice Ankieta dotycząca roślin

Ankieta dotycząca roślin

0
Gmina Michałowice przygotowała dla mieszkańców ankietę dotyczącą nasadzeń roślin w przyszłym roku. Na opinie urząd czeka do 22 września.
Fot. Urząd Gminy Michałowice

Gmina Michałowice przygotowała dla mieszkańców ankietę dotyczącą nasadzeń roślin w przyszłym roku. Na opinie urząd czeka do 22 września.

W okresie wiosenno-letnim chętnie pielęgnujemy rośliny i dbamy o przydomowe ogródki. Z podziwem obserwujemy piękne kwiaty w parkach. Uroku skwerom czy też innym terenom publicznym dodają rośliny. Chętnie spacerujemy i relaksujemy się wśród natury. Jednym słowem – cieszymy się latem, piękną pogodą i wspaniałymi roślinami. To wszystko wymaga jednak odpowiednich działań. Ważna jest rola samorządów, które dbają o tereny zielone.

Gmina Michałowice myśli już o nasadzeniach na 2021 rok. W tym celu samorząd przygotował ankietę online dla mieszkańców, aby zyskać kompletną wiedzę, czy prowadzone działania są satysfakcjonujące. – Zebranie informacji pozwoli nam na zaplanowanie prac na następny rok zgodnie z oczekiwaniami mieszkańców poszczególnych miejscowości, tym samym na właściwe oszacowanie środków w budżecie i odpowiednie przygotowanie dokumentacji przetargowej – informuje Urząd Gminy Michałowice.

Ankieta liczy zaledwie kilka pytań. Wystarczy chwila, aby ją wypełnić. Pytania dotyczą chęci kontynuowania nasadzeń i wskazania roślin, które życzą sobie mieszkańcy oraz ich ilości, a także miejsca zamieszkania. Ankieta dostępna jest pod adresem www.michalowice.pl/2021nasadzenroslin. Czas na jej wypełnienie mamy do 22 września br.

Informacje na temat nasadzeń i potrzeb z nimi związanych można przekazywać również sołtysom, przewodniczącym osiedli oraz radnym. Michałowicki urząd zachęca do dzielenia się swoimi opiniami.

Czytaj również: Centrum Inicjatyw Kulturalnych w Komorowie

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version