reklama
Strona główna Sport Aleksandra Polańska z kwalifikacją olimpijską do Tokio

Aleksandra Polańska z kwalifikacją olimpijską do Tokio

2
sport, UKS GOS Raszyn, Raszyn, gmina Raszyn, basen, pływanie, Aleksandra Polańska, kwalifikacja olimpijska, igrzyska, Tokio, Przegląd Regionalny
Fot. Centrum Sportu Raszyn

Aleksandra Polańska z kwalifikacją olimpijską do Tokio. Zawodniczka UKS GOS Raszyn przepustkę na igrzyska wywalczyła podczas mistrzostw Polski seniorów i młodzieżowców, które odbyły się w Lublinie.

Sportowcy walczą o medale i najwyższe laury, a dla wielu spełnieniem marzeń jest występ na najważniejszej imprezie. Mowa o igrzyskach olimpijskich. Przepustkę do Tokio wywalczyła pływaczka UKS GOS Raszyn Aleksandra Polańska.

To ogromny sukces zawodniczki, który jest efektem ciężkiej pracy. Bez dwóch zdań to także powód do radości. – Jadę na Igrzyska Olimpijskie do Tokio – nie ukrywa satysfakcji Aleksandra Polańska. – W swoim starcie na 100 m stylem dowolnym na mistrzostwach Polski spełniam swoje marzenie, uzyskując kwalifikację olimpijską – dodaje.

W Lublinie Polańska po raz kolejny udowodniła swój talent. Na 200 metrów stylem dowolnym okazała się najlepsza uzyskując czas 1:59,69. Drugą lokatę zawodniczka z Raszyna zajęła na 100 metrów stylem dowolnym – 55.21. Czwarta była na 400 metrów.

Warto dodać, że UKS GOS Raszyn podczas mistrzostw Polski wywalczył jeszcze brązowy medal – w konkurencji mieszanej 4×100 metrów stylem dowolnym.

Gratulacje płyną

Sukces Polańskiej cieszy jej klub, trenerów, a także raszyńską społeczność. Z pewnością podczas startu w Tokio będzie mogła liczyć na wsparcie i trzymanie kciuków przez fanów. – Gratulacje składamy także dla trenera Oli oraz założyciela klubu UKS GOS Raszyn Panu Robertowi Daniszewskiemu. Ola zapisze się na kartach historii sportowego Raszyna, jako pierwsza mieszkanka gminy Raszyn – uczestniczka prestiżowej Olimpiady w Tokio – gratulowało Centrum Sportu Raszyn.

– Pani Aleksandro, składamy serdeczne gratulacje i trzymamy za Panią kciuki! Cieszymy się Pani sukcesem. Jest Pani dumą naszej Gminy! Wyrazy uznania kierujemy również do trenera Pana Roberta Daniszewskiego – wyrażał uznanie Urząd Gminy Raszyn.

2 KOMENTARZE

  1. Brawo Ola!!! Nie pozostaje nic innego jak zgłosić przez MyBet jakiś fajny zakładzik na naszą Mistrzynię w Betfanie. W takiej formie powinna pokazać potencjał na igrzyskach, czego szerze życzę 🙂 Pozdrawiam zawodniczkę i sztab trenerski. Do boju, serce rośnie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version