Aktywny Jesienny Pruszków

0
33

Biegowe zmagania w ramach akcji „Aktywny Jesienny Pruszków”. Rywalizacja trwa do 31 października.

Żyjemy w nieustannym stresie, mamy wiele obowiązków, ale musimy pamiętać o aktywności ruchowej. Ma to ogromne znaczenie dla naszego zdrowia i samopoczucia. Dlatego warto znaleźć czas na regularną aktywność fizyczną. Coraz większą popularnością cieszy się bieganie. Jesienią i zimą mamy mniej okazji do aktywności na świeżym powietrzu, dlatego warto skorzystać z pojawiających się wyzwań. Mieszkańcy Pruszkowa mogą włączyć się do rywalizacji w ramach akcji „Aktywny Jesienny Pruszków”.

Wystarczy zainstalować aplikację Endomondo, zarejestrować swoje konto i dołączyć do zmagań. Rywalizacja w akcji „Aktywny Jesienny Pruszków” trwa do 31 października. Idąc pobiegać, należy pamiętać o włączeniu aplikacji. Przebiegnięte kilometry będą zliczane i sumowane. Na uczestników czekają nagrody. Dla pierwszych 25 osób przygotowano upominki, trzy najlepsze mogą liczyć na niespodzianki.

Warto podkreślić, że w zmaganiach mogą brać udział tylko mieszkańcy Pruszkowa. – Weryfikacja będzie odbywała się na podstawie aktywnej Pruszkowskiej Karty Mieszkańca. Osoby spoza gminy nie będą brane pod uwagę – podkreślają organizatorzy.

Czytaj również: Przebudowa placów zabaw

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Podaj swoje imię