Wyniki sondażu wyborczego – powiat pruszkowski

136

W mijającym tygodniu zapytaliśmy Was, na kogo zamierzacie głosować w niedzielnych wyborach.

Po zakończeniu internetowego głosowania, wyniki prezentują się następująco.

BRWINÓW

Zwycięzcą brwinowskiego sondażu został Arkadiusz Kosiński, który otrzymał 69,05% głosów. Karol Kühn zdobył 30,95% poparcia.

MICHAŁOWICE               

W Michałowicach zdecydowaną liderką okazała się Małgorzata Pachecka – oddaliście na nią 50,79% głosów. Na drugim miejscu uplasował się Leszek Biera (29,21%). Stawkę zamyka obecny wójt Krzysztof Grabka, na którego oddano co piąty głos.

NADARZYN

Liderem sondażu w Nadarzynie został Dawid Koper, o kilka głosów wyprzedzając obecnego wójta Dariusza Zwolińskiego – kandydaci otrzymali odpowiednio 45,45% i 44,63% głosów. Trzeci z kandydatów, Krzysztof Brański, otrzymał od Was 9,92% poparcia.

PIASTÓW

W Piastowie zagłosowaliście na Grzegorza Szpulewskiego – uzyskał on 40,48% głosów. Na drugim miejscu znalazła się Magdalena Bonarowska z 26,19% głosów. Trzecią lokatę zajął Przemysław Worek (23,81%), zaś stawkę zamyka Krzysztof Smolaga (9,52%).

PRUSZKÓW

Sondaż na prezydenta Pruszkowa był wyjątkowo zacięty. Ostatecznie zwycięzcą ankiety okazał się Robert Bąkiewicz, który uzyskał 37,80% głosów. Na drugim miejscu uplasował się Paweł Makuch, którego poparło 23,48% głosujących. Obecny prezydent Jan Starzyński zajął trzecią lokatę z poparciem rzędu 21,65%. Konrad Sipiera uzyskał 10,08% głosów, a stawkę zamyka Piotr Bąk – 6,99% głosów.

RASZYN

Tu rywalizacja nie wyłoniła zwycięzcy – zarówno Dariusz Wieteska, jak i Andrzej Zaręba otrzymali po równo 50% głosów.