Radosne Piątki zawieszone

0
65

Radosne Piątki zostały zawieszone – taką decyzję podjęły władze Pruszkowa. Powodem są nowe przypadki zakażeń koronawirusem w mieście.

Radosne Piątki to cykl wydarzeń dla dzieci, podczas których najmłodsi mogli korzystać z szeregu atrakcji. Miasto Pruszków planowało organizację licznych zabaw przez wszystkie piątki w lipcu i trzy piątki sierpnia. Dzieci przez cały dzień mogły korzystać z licznych atrakcji. Podczas dotychczasowych Radosnych Piątków czekały na nich m.in. gry planszowe i plenerowe, zabawy na dmuchanych placach zabaw, spotkanie z alpakami, teatrzyk plenerowy, kule wodne czy tez zabawy na trampolinach.

Wydarzenie zostało jednak zawieszone. Wszystko przez koronawirusa. W ostatnich dniach u jednego z pracowników pruszkowskiego Powiatowego Urzędu Pracy wykryto zakażenie SARS-CoV-2. Podobna sytuacja miała miejsce w urzędzie miejskim w Grodzisku Mazowieckim. – W trosce o Wasze bezpieczeństwo, w związku z pojawiającymi się w ostatnich dniach nowymi przypadkami zarażeń koronawirusem w naszym mieście, jak i w bliskim sąsiedztwie, podjęliśmy decyzję o zawieszeniu organizacji Radosnych Piątków – informuje pruszkowski magistrat.

Jeśli sytuacja się unormuje być może Radosne Piątki wrócą jeszcze w te wakacje.

Czytaj również: Znamy termin wyborów uzupełniających

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Podaj swoje imię