Podatkowa pomoc

0
244

9 kwietnia mieszkańcy Piastowa w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji będą mogli skorzystać z pomocy pracownika Urzędu Skarbowego w Pruszkowie.

Wielkimi krokami zbliża się czas, w którym należy złożyć zeznania podatkowe. Bywa, że wiąże się to z licznymi trudnościami i wieloma pytaniami. Czasami pojawiają się obawy, czy na pewno wszystko wpisaliśmy w deklaracji. W przypadku jakichkolwiek problemów można liczyć na wsparcie pracownika urzędu skarbowego.

Sprawnego rozliczenia dochodów za 2018 rok będą mogli dokonać mieszkańcy Piastowa. 9 kwietnia w siedzibie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Al. Tysiąclecia 1 w sali nr 7 będzie dyżurował pracownik urzędu skarbowego. Pomoc będzie można uzyskać w godzinach 10.00-15.00. Z pewnością to duże ułatwienie dla mieszkańców, którzy zyskają szansę złożenia zeznania PIT, pobrania druku oraz wsparcia przy wypełnieniu deklaracji.

Warto również wspomnieć, że w tym roku na podatników czekają wypełnione zeznania PIT-37 i PIT-38. Dostępne są pod adresem: https://www.podatki.gov.pl/pit/twoj-e-pit/. Wystarczy wejść i zaakceptować bądź zmodyfikować treść deklaracji.