Kwiatek dla Seniora – dołącz do akcji rozwijania ogrodu!

0
54

Seniorzy z Dziennego Domu „Senior+” przy ul. Kraszewskiego w Pruszkowie pielęgnują swój ogród. Każdy może się włączyć w akcję „Kwiatek dla Seniora” i przekazać roślinę do zasadzenia.

Niejednokrotnie pisaliśmy o ofercie placówki przy ul. Kraszewskiego, która pozwala osobom starszym na aktywne i ciekawe spędzanie czasu. Seniorzy mogą rozwijać swoje pasje, uczyć się nowych rzeczy, a co najważniejsze – mieć kontakt z innymi.

Wiosną wszystko budzi się do życia. Napawamy się coraz piękniejszymi obrazami, ale sami też możemy kształtować przestrzeń wokół. Warto zatroszczyć się o ogródek i stworzyć wyjątkowe miejsce do relaksu. Tak też postanowili seniorzy z placówki przy Kraszewskiego 18. 17 czerwca odbyła się akcja sadzenia kwiatów i krzewów na terenie ogrodu Dziennego Domu „Senior +”. Warto wspomnieć, że zaprojektował go i zapoczątkował jego tworzenie znany ogrodnik z Brwinowa – śp. Andrzej Zawadzki. Jego dzieło jest kontynuowane. Akcję sadzenia roślin wsparł starosta pruszkowski Krzysztof Rymuza, a także członkowie zarządu powiatu pruszkowskiego i przedstawiciele Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.

Ogród ma być miejscem, gdzie seniorzy będą spędzać wolny czas w ciepłe dni. Z pewnością przy Kraszewskiego 18 będzie kolorowo i pięknie. Roślin może być jednak więcej. Na jednym sadzeniu się nie skończy. Każdy z nas może wzbogacić ogród i wziąć udział w akcji „Kwiatek dla Seniora”. Wszelkie informacje pod numerami: 22 738 15 02 oraz 574 816 845.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Podaj swoje imię