Pruszków otwiera kąpielisko

0
95

Letnia atrakcja w pruszkowskim Parku Mazowsze. Przez cały tydzień można korzystać z kąpieliska.

Pandemia koronawirusa wielu osobom pokrzyżowała wakacyjne plany. Lato ma swoje uroki, więc chcemy wykorzystać dobrą pogodę, a przede wszystkim odpocząć. Aby skorzystać z atrakcji, wcale nie trzeba wyjeżdżać. Na miejscu również ciekawie można spędzić czas i zregenerować się po pracy czy codziennych obowiązkach.

W Parku Mazowsze w Pruszkowie zostało otwarte kąpielisko, które będzie czynne do 31 sierpnia. Z plaży można korzystać przez siedem dni w tygodniu – od 10.00 do 18.00. Pozostaje liczyć na dobrą pogodę i relaksować się na pruszkowskim kąpielisku, które działa zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego i zaleceniami miejsc wykorzystywanych do kąpieli w trakcie epidemii.

Czytaj także: Transportowa roszada

Pamiętajmy, aby korzystać z kąpieliska z zachowaniem rozsądku i odpowiedzialności. W Parku Mazowsze nad bezpieczeństwem czuwać będą ratownicy z miejskiej pływalni „Kapry”. – Życzymy radosnego i bezpiecznego spędzania czasu w Parku Mazowsze – zapraszają pruszkowscy urzędnicy.

Przypominamy, że dostępna jest również wypożyczalnia kajaków w Parku Potulickich. Od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-14.00 mogą z niej korzystać grupy zorganizowane (kontakt: 798 819 668), a od 14.00 do 18.00 obiekt jest otwarty dla mieszkańców. W weekendy wypożyczalnia dostępna dla wszystkich od 10.00 do 18.00.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Podaj swoje imię