Holi Fest na Walcu

0
167

Szaleństwo zabawy z proszkami Holi ogarnęło już całą Polskę. Organizatorzy bardzo upodobali sobie Grodzisk Mazowiecki, impreza odbędzie tu bowiem już drugi raz w tym roku.

Color Fest Party gościł tu już w czerwcu, podczas Grodziskich Wianków. Na kolorowe pożegnanie wakacji i powitanie roku szkolnego, 2 września kolorowe proszki ponownie zagoszczą na Stawach Walczewskiego. Podobnie jak w czerwcu, zabawa będzie prowadzona przez didżeja, będzie więc dużo bardzo energetycznej muzyki, zabawy i ogromna ilość kolorowego proszku. Będą również kolorowe balony z helem, kolorowa wata cukrowa i kolorowe lody – tego dnia wszystko ma być w bajecznych kolorach. Z pewnością będzie też doskonała atmosfera.

Impreza jest bardzo lubiana przez mieszkańców zarówno Grodziska, jak również okolicznych  miejscowości. Najliczniejszą grupę stanowi oczywiście pozytywnie zakręcona młodzież, która uwielbia szaloną zabawę w niekonwencjonalnej formie, ale przychodzą również i dzieci i całkiem dorośli, jest to bowiem zabawa bez żadnych ograniczeń wiekowych. Już w tej chwili chęć wzięcia udziału w imprezie zadeklarowało 147 osób, a 865 jest zainteresowanych. To świadczy o tym, jak duże jest zainteresowanie znakomitą zabawą, której towarzyszy eksplozja kolorów.

Na Color Fest Party warto założyć ubranie, które można spisać na straty, dopranie niektórych materiałów może bowiem stwarzać problemy. Warto też przed imprezą pomyśleć o tym, jak wrócić do domu. Dotyczy to zwłaszcza mieszkańców spoza Grodziska – środki komunikacji publicznej ufarbowanych od stóp do głów nie wpuszczą, pozostaje więc raczej transport na własnych nogach lub rowerem.

Festiwal Koloru jest również znakomitą okazją dla fotografów do zrobienia bajecznie kolorowych zdjęć, zwłaszcza, że rozbawieni uczestnicy bardzo chętnie pozują. Trzeba jednak bardzo uważać na sprzęt, kolorowy proszek dość chętnie wchodzi w każdy zakamarek aparatu i obiektywu, jednak niezwykle trudno stamtąd go usunąć.

Do wspólne zabawy na którą wstęp jest bezpłatny (proszek jednak kosztuje 10 zł za torebkę), zapraszamy na Stawy Walczewskiego, w poniedziałek 2 września w godzinach 15.00-20.00.