Abelard Giza w Pruszkowie

0
482
Reklama

Potrzebujesz potężnej dawki humoru? Już 28 stycznia o godz. 19.00 w sali widowiskowej Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie wystąpi Abelard Giza, który zaprezentuje stand-up „Piniata”.

Po ciężkim dniu oraz licznych obowiązkach potrzebujemy się odstresować. Nic tak nie poprawia samopoczucia, jak dobra dawka humoru. O uśmiech na twarzach mieszkańców Pruszkowa zadba Abelard Giza. Artysta jest znany z występów w kabarecie Limo, z którym zdobywał liczne nagrody i wyróżnienia. Jego charakterystyczna uroda, dystans do siebie i umiejętność nawiązywania kontaktu z publicznością sprawiają, że jest rozpoznawalny i lubiany.

Stand-up to nieco inna forma rozrywki niż kabaret. Jednym z podstawowych elementów jest charyzma występującego, a tę Abelard Giza bez wątpienia posiada. Do tego dochodzi kontakt z publicznością, reagowanie na zaistniałą sytuację. Podczas wielu występów Giza udowodnił, że wystarczy jedno słowo, aby obecni na sali zanosili się od śmiechu. Artysta ma głowę pełną pomysłów. Najlepszym tego dowodem są przygotowane przez niego programy – „Proteus Vulgaris”, „Ludzie, trzymajcie kapelusze”, „Numer 3”. Teraz Giza przygotował kolejny pt. „Piniata”, z którym zawita do Pruszkowa. Występ został zaplanowany na 28 stycznia na godz. 19.00 w Centrum Kultury i Sportu. Na scenie pojawią się również Mateusz Petryka i Jakub Śliwa Śliwiński. Warto dodać, że występ tylko dla widzów pełnoletnich.

Reklama
Reklama