reklama
Strona główna Aktualności 72 miliony złotych dla przedsiębiorców

72 miliony złotych dla przedsiębiorców

0
Wsparcie dla przedsiębiorców z Tarczy Antykryzysowej. Do 24 września Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie wypłacił ponad 72 miliony złotych.
Fot. pixabay

Wsparcie dla przedsiębiorców z Tarczy Antykryzysowej. Do 24 września Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie wypłacił ponad 72 miliony złotych.

Pandemia koronawirusa jest dla nas trudnym doświadczeniem. Musieliśmy przystosować się do nowej rzeczywistości i wymagań. Restrykcje i ograniczenia dla wielu firm wiązały się z problemami finansowymi. W tym trudnym czasie niezwykle ważne jest wsparcie dla przedsiębiorców. Do 24 września Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie wypłacił 72 miliony złotych z Tarczy Antykryzysowej. Rozpatrzono 99,5% wniosków w ramach wsparcia dla firm.

Do pruszkowskiego urzędu pracy wpłynęło blisko 15,5 tys. wniosków. Rozpatrzono 15 390, w tym 12 488 pozytywnie. Łącznie przedsiębiorcy otrzymali 72 645 139,24 zł. Z pożyczki na pokrycie bieżących kosztów działalności skorzystało ponad 10,6 tys. firm. Na ten cel przeznaczono 53,2 mln zł.

Z kolei 1 262 przedsiębiorców niezatrudniających pracowników skorzystało z dofinansowania części kosztów prowadzenia działalności. Wypłacono wsparcie w wysokości ponad 6 mln zł. Z kolei ponad 13 mln zł przeznaczono na dofinansowanie części wynagrodzeń pracowników i składek na ubezpieczenie społeczne. Z tej formy skorzystało 559 przedsiębiorców.

Czytaj również: Wodociąg ominie Podkowę Leśną

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version