3 miliony złotych na naprawy dróg

0
95
Reklama

Gmina Nadarzyn przeznaczyła ponad 3 miliony złotych na naprawy dróg tłuczniowych i bitumicznych. – Te działania będziemy kontynuowali w kolejnych latach, współpracując z radnymi, sołtysami i radami sołeckimi – zapowiada wójt Dariusz Zwoliński.

Gmina Nadarzyn inwestuje w drogi, aby mieszkańcy mieli dogodne warunki do przemieszczania się. W tym roku samorząd położył destrukt na ul. Migdałowej w Rozalinie, Borowikowej i Pięknej w Starej Wsi, Sasanki, Goździkowej i Kazimierzowskiej w Strzeniówce oraz Łącznej w Urzucie. Lista dróg, które mają zostać zmodernizowane, jest długa. Gmina planuje położenie destruktu m.in. na Uroczej w Wolicy, Sportowej w Szamotach czy Kameliowej w Starej Wsi.

Z kolei na ul. Komorowskiej w Strzeniówce pojawiła się nakładka asfaltowa. Takie działania mają objąć jeszcze ulice Kościuszki w Nadarzynie, Oliwkową w Wolicy, Brzozową w Walendowie i Kajetanowską w Nadarzynie. – W 2021 roku nasz samorząd na naprawy dróg tłuczniowych i bitumicznych przeznaczył ponad 3 mln złotych. Te działania będziemy kontynuowali w kolejnych latach, współpracując z radnymi, sołtysami i radami sołeckimi – informuje wójt gminy Nadarzyn Dariusz Zwoliński.

Włodarz podsumował działania samorządu w zakresie modernizacji dróg. – W ciągu ostatnich, niespełna 4 lat wybudowaliśmy ponad 40 km ścieżek rowerowych, położyliśmy na 36 ulicach asfalt lub kostkę, a na ponad 80 destrukt – podał wójt Zwoliński.

Czytaj także: Szybsze ściąganie długów. Ostatni dzwonek na uregulowanie zaległości

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj