reklama
Strona główna Aktualności Akt. Baranów 20 000 zł za pomoc w ujęciu Jacka Jaworka

20 000 zł za pomoc w ujęciu Jacka Jaworka

0
zabójstwo, zabójca, policja, ucieczka, pozbawienie wolności, wydział kryminalny
Źródło: policja.pl

Służby w całym kraju poszukują 52-letniego Jacka Jaworka. Mężczyzna jest podejrzewany o zamordowanie trojga członków swojej rodziny. Policja oferuje nagrodę za informacje, które doprowadzą do jego ujęcia.

Do zabójstwa doszło 10 lipca w Borowcach k. Częstochowy. W domu jednorodzinnym znaleziono ciała małżeństwa oraz ich 17-letniego syna. Oględziny wykazały, że ofiary zginęły od broni palnej. Ustalenia śledczych wskazują, że sprawcą zbrodni jest Jacek Jaworek. Tuż po zabójstwie mężczyzna uciekł. Prokurator wystawił za nim list gończy.

Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach poinformował niedawno o wyznaczeniu nagrody w wysokości 20 tysięcy złotych za informacje, które pomogą zatrzymać Jacka Jaworka lub odnaleźć jego ciało; śledczy nie wykluczają bowiem, że mężczyzna nie żyje.

– W chwili zdarzenia Jacek Jaworek ubrany był w granatową koszulkę z jasnym napisem na przedniej części, granatowe spodnie jeansowe oraz szarą bluzę dresową. Po zdarzeniu poszukiwany mężczyzna mógł jednak się przebrać. Na prawej łopatce ma widoczną przez koszulkę narośl o rozmiarze 5-7 centymetrów. Uwaga! Poszukiwany może posiadać broń palną! Może próbować ucieczki! Może zachowywać się agresywnie! Gwarantujemy anonimowość. Jednocześnie przypominamy, że ukrywanie lub pomoc w ukryciu osoby poszukiwanej jest przestępstwem i grozi za to kara pozbawienia wolności do 5 lat – informuje śląska policja.

Informacje na ten temat należy zgłaszać do Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach pod numerem telefonu 798 031 306. Można także kontaktować się z Komendą Miejską Policji w Częstochowie (47 858 12 55) lub na numer alarmowy 112.

Do policji dociera wiele sygnałów o możliwym miejscu ukrywania się podejrzanego. Jacek Jaworek widziano już podobno m.in. w Tarnobrzegu i Warszawie. Na razie jednak nie udało się doprowadzić do jego ujęcia.

Źródło: policja.pl

Czytaj również: Lewczuk został piłkarzem Znicza Pruszków

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version