100 lat mieszkanki Komorowa

0
536
Reklama

Kilka tygodni temu mieszkanka Komorowa Antonina Miaskowska świętowała setne urodziny. Z tej okazji z życzeniami i upominkiem odwiedziła ją wójt gminy Michałowice Małgorzata Pachecka.

Przy okazji kolejnych urodzin składamy życzenia zdrowia i wielu wspaniałości i obowiązkowo śpiewamy „100 lat”. Nie da się ukryć, że każdy wiek ma swoje prawa. Osoby starsze są dla nas prawdziwym skarbem, ponieważ dzielą się z nami swoją wiedzą i doświadczeniami. Niektórzy seniorzy bardzo aktywnie spędzają swoją jesień życia i nie ukrywają, że inaczej nie potrafią. Czasami zawstydzają młodszych swoim optymizmem i gotowością do działania.

Niezwykłym przeżyciem jest uczestniczenie w uroczystości setnych urodzin. Mieszkanka Komorowa Antonina Miaskowska 28 lipca skończyła 100 lat. Otrzymała wiele ciepłych życzeń, a sama wszystkich obdarowywała serdecznym uśmiechem. Z tej szczególnej okazji panią Antoninę odwiedziła wójt Michałowic Małgorzata Pachecka, która w imieniu mieszkańców gminy przekazała życzenia i kwiaty.

Spotkanie było okazją do serdecznych rozmów. – Pani Antonina jest skarbnicą wiedzy o naszej okolicy, a także ciekawych czasach, w których upłynęły jej lata młodości. Niejedna osoba mogłaby pozazdrościć Jubilatce bystrości umysłu i świetnej pamięci. Opowieści z jej życia słuchaliśmy z zapartym tchem – zaznacza wójt Michałowic Małgorzata Pachecka.

Czytaj również: Nowy sołtys Michałowic-wsi

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj